Zumline.com'da alışveriş fırsatı

  • Zumline.com'da alışveriş fırsatı

Hakkımızda

Zumline.com; Kadın-erkek giyim, kozmetik, aksesuarlar, son moda trendler, ayakkabı, çanta, ev tekstili ve ev teknolojisi gibi ürünlerin online satışının yapıldığı bir alışveriş sitesidir.

Alışveriş yaparken para kazanın!

Beğenilen markalara ait ürünlerin yer aldığı Zumline.com; kullanıcılarına alışveriş yaparken para kazanma ve kendi ürünlerini satma imkanı sağlıyor!

Kullanıcı dostu alışverişin keyfini yaşayın!

Tüm mobil ve tabletlerden kolay alışveriş yapabilme imkanı sunan; sade, şık, şeffaf, anlaşılır tasarımlı Zumline.com, aranılan ürüne çok kolay erişim imkanı sağlayabilen IOS ve ANDROID uygulamaları ile birlikte tam anlamıyla kullanıcı dostudur.

Güvenli alışverişin doğru adresi, Zumline.com!

Hızlı-güvenilir kargo hizmeti sunan, sosyal ağlar üzerinden sipariş verme ve bilgi edinme olanağı sağlayan Zumline.com; 15 gün içerisinde kolay ürün iade garantisi, kredi kartları, eft, havale, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri ile alışverişin her aşamasında müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutuyor.

Kişisel hesap güvenliğiniz garanti altında!

Alışverişin daha güvenli yapılabilmesi için “SSL Güvenlik Sertifikası” kullanan Zumline.com’da, kredi kartı bilgileri sadece satın alma aşamalarında kullanılıyor, başka bir işlem için kayıt altında tutulmuyor.

Sevdiğiniz markaların indirim fırsatlarından haberdar olun, son trendleri takip edin!

Her zaman kullanıcılarının yanında olan Zumline.com; sms, mailing, google reklamları, açık hava reklamları ve tv reklamları ile indirim fırsatlarından haberdar ediyor, son trendleri takip etme imkanı sağlıyor.

Avantaj ve fırsatlar Zumline.com'da

Geniş ve kaliteli ürün yelpazesine uygun fiyatlarla ulaşmak, güncel ve trend ürünleri takip etmek gibi fırsatlar sunan Zumline.com; kişiye özel kolleksiyon oluşturmak gibi avantajlar da sağlıyor.

7/24 hizmet müşteri hizmeti!

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Zumline.com; kullanıcılarına mail, whatsapp ve telefonla 7/24 destek hattı sunuyor.

Bu site umyazilim.com tarafından hazırlanmıştır.