Zumline.com'da alışveriş fırsatı

  • Zumline.com'da alışveriş fırsatı

İptal & İade & Değişim

İade İşlemini Nasıl Yapabilirim?
İade adımları:
1. Buraya tıklayarak iade talebi oluşturacağınız sayfaya gidiniz.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Kargo seçiminizi yapın.
6. Telefonunuza sms olarak gelecek iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.
İade Politikanız Nedir?
İade süresi elinize ulaştığından itibaren 15 gündür.
• Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir. İade kargo kodu almak için “İade işlemini nasıl yapabilirim?” sorusundaki adımları takip edin.
• Ürünlerinizi iade adımında gösterilen kargo firması ile iade edebilirsiniz.
• Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.
• Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) * Ambalajı açılmamış * Denenmemiş * Bozulmamış * Kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
• Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
İade/İptal Ettiğim Ürünün Ücret İadesi Ne Zaman Yapılacak?
İptal ettiğiniz bir siparişin ücret iade işlemleri 2 iş günü içerisinde tamamlanır.
• İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir: * Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. * Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır. * Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.
• Ayrıca iptal veya iadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.
• Bu mesajı aldıysanız bankanıza Firma tarafından ücret iadesi yapılmış demektir.
• "Hesabım" bölümünde yer alan “Siparişlerim“ sekmesindeki referans numaranızla bankanızdan iade kontrolü yapabilirsiniz.
• İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.
• Firma taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 3 taksitle aldıysanız 3 ayda iade tamamlanır. Not: Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür. Kartınızdan ödeme yaparak siparişinizi tamamladığınız andan elinize ulaşana kadar aşağıdaki bilgilendirme mesajlarını alırsınız.
1. Ödeme tamamlanınca “Firmadan | Siparişiniz alındı” başlıklı bir bilgilendirme mesajı Alırsınız.
2. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde “Firmadan | Siparişiniz kargoya verildi” başlıklı bilgilendirme mesajı ve kargo firmasından bilgi SMS’i Alırsınız.
3. Sipariş teslim edildiğinde “ Firmadan |Siparişiniz Teslim Edildi!” başlıklı bilgilendirme mesajı
Not: Ana sayfada yer alan "Hesabım" bölümünde bulunan “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz
Kampanyadan Yararlandığım Bir Sipariş İptal yada İade Yaparsam Kampanya İptal Olur Mu?
İptal ya da iade gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz.
• İptal ya da iade sonrası siparişte kalan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.
Not: Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.
Farklı Teslimatlarımı Tek Seferde İade Edebilir miyim?
Her teslimat için ayrı bir paket hazırlanması gerekir. Her paket için aşağıdaki adımları izleyin.
1. Firmanın mobile uygulamalarda yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Kargo seçiminizi yapın.
6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı pakete koyun.
8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.
İade Süresi Doltuktan Sonra Ürünü İade Edebilirmiyim?
Mesafeli Satış Sözleşmesine göre internetten veya mobilden satın alınan bir ürünü iade etme süresi 15 gündür.
• 15 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar.
Değişim Yapabilirmiyim?
Kargoda ürünleri teslim almış olduğunuz andan itibaren herhangi bir sorun yaşamış olduğunuzda ( beden uymama, üründen hoşlanmama vs. ) ürün ve ya ürünlerinizin en geç 15 gün içerisinde tarafımıza göndererek iade veya değişimini sağlayabilirsiniz.
Ürünü Hangi Adrese Göndereceğim?
Göndermiş olduğunuz ürünü faturanın üzerinde yazılı bulunan adrese göndermeniz yeterlidir. Faturanın üzerinde adres mevcut değil ise ürünün içerisine irtibat bilgilerinizi ve sipariş numaranızı boş bir kağıda not şeklinde yazarak Çay Mahallesi Nihat Kantarcı Caddesi Numara 70 Çaycuma/Zonguldak adresimize gönderebilirsiniz.
Faturamı Kaybettim İade Yapabilirmiyim?
Faturanıza ulaşmak ile alakalı sorun yaşıyorsanız aşağıdaki kanallardan talebinizi iletmeniz halinde üyelik mail adresinize gönderim yapılır.

Bu site umyazilim.com tarafından hazırlanmıştır.